META TRADER 4

Forex piyasasında online olarak alım satım işlemleri ve teknik analiz yapılabilmenize olanak sağlayan, basit kullanımı sayesinde dünyanın en çok tercih edilen ve endüstrinin standardı haline gelmiş olan MetaTrader’ı en son güncellemeler ve teknolojiyle, bilgisayarınızda veya telefon ve tabletinizde kullanma imkanını Turkish FX güvencesiyle sizlere sunmaktayız. Turkish FX in sunduğu 80’den fazla ürünle MetaTrader platformumuzu denemek için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz.

METATRADER 4 PLATFORM KURULUMU İÇİN TIKLAYINIZ.
Platformunuzu kurarken gireceğiniz bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Kurumumuz tarafından aktif mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle platforma giriş yapınız. Bu bilgileriniz yoksa 444 29 39 arayarak talep ediniz.

MT4 Kullanım Kılavuzu için tıklayınız;

Yatırım hizmetleri ve faaliyetleri ile yan hizmetlere ilişkin esaslar hakkında tebliğ (ııı-37.1)’in de Madde 27/C’ ye göre müşterinin deneme hesabını asgari altı iş günü süreyle çalıştırması ve toplamda asgari elli adet işlem yapması zorunludur. Bu nedenle deneme hesabı oluştururken ad-soyad, e-mail ve telefon bilgilerinizin doğruluğunu lütfen teyit ediniz.