BİZİ TANIYIN

Türkiye, Kıbrıs ve İngiltere’de olmak üzere 3 ülkede bankacılık faaliyeti gösteren Turkishbank grubunun iştiraki Turkish Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 31 Aralık 1996 tarihinde kurulmuştur. 20 Yılı aşkın tecrübesi ile sermaye piyasalarında müşterilerine hizmet vermekte olan Turkish Yatırım 25.000.000 TL ödenmiş sermayeye sahiptir. Turkish Yatırım, 1 Ocak 2016 tarihinde; İşlem Aracılığı Faaliyeti, Portföy Aracılığı Faaliyeti, Bireysel Portföy Yöneticiliği Faaliyeti, Yatırım Danışmanlığı Faaliyeti, Aracılık Yüklenimi suretiyle Halka Arza Aracılık Faaliyeti ve Sınırlı saklama hizmetinde bulunmak üzere SPK tarafından Geniş Yetkili Aracı Kurum olarak yetkilendirilmiştir. Turkish Yatırım’ın TurkishBank A.Ş. ve Kıbrıs’ta bulunan Türk Bankası Ltd., ile emir iletimine aracılık sözleşmesi bulunmaktadır. Turkish Yatırım’ın Genel Müdürlüğünün yanı sıra 5 şubesi bulunmaktadır.
TurkishBank Grubu bünyesindeki banka ve kurumların web sitelerine aşağıda verilen linklerden ulaşabilirsiniz:

Turkish Yatırım Menkul Değerler hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.turkishyatirim.com web sitemizi ziyaret ediniz.

Misyonumuz:
Tarihsel değerlerimiz, etik prensiplere verdiğimiz önem ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışımız ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek kalitede karşılayarak; tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir değer yaratmaktır.
Vizyonumuz:
Bireysel ve kurumsal yatırımcılara; güçlü ortaklık yapısı, ürün ve hizmet farkı ile tüm finansal hizmetleri tek noktadan sunan, ihtisaslaştığı alanlarda en kaliteli hizmeti veren, dinamik ve yenilikçi olduğu kadar tarihsel değerlerine de bağlı, saygın ve tercih edilen bir kurum olmaktır.